Door middel van kennis- en werksessies ga je met andere experts in kleine groepen aan de slag met de impact die jij dit schooljaar wil maken in de school.
Onderwerpen die aangeboden worden zijn:
Titel: Impact in de school
Aanbieder: Thijs Smoorenburg
Data: Let op: nader te bepalen!
Tijdstip: Inloop 15:15 | Start: 15:30
Doelgroep: Leraren met een expertrol zoals taal specialist, reken coördinator, VVE coördinator, schoolopleider, ambassadeur/expert inclusie en wereldburgerschap etc.
Basis- of verdiepende bijeenkomst: Basisbijeenkomst
Locatie:
Zuidoost Academie - Woudrichemstraat 8, 11 07 NG, Amsterdam Zuidoost
Bij PPOZO ondersteunen we ouders, kinderen en onderwijsprofessionals. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij samen kunnen bijdragen aan een positieve ontwikkeling en welzijn
activiteiten
PPOZO organiseert en ontwikkelt activiteiten gericht op een brede ontwikkeling van kinderen.
Lees meer
passend onderwijs
Passend onderwijs heeft als doel om alle leerlingen, inclusief die met speciale behoeften of uitdagingen, de juiste ondersteuning te bieden.
Lees meer
professionalisering
Professionalisering en deskundigheidsbevordering richten zich op kennis, vaardigheden en gedrag. Er wordt jaarlijks een vraaggericht programma uitgevoerd, waaraan leerkrachten, onderwijsondersteuners, IB’ers en schooldirecteuren deelnemen.
Lees meer