Tijdens de cursus Werkplekbegeleider activeren we eerst jouw voorkennis van de ALO-visie: het breed motorisch opleiden van docenten LO als beweegregisseur in en om de school.
Je leest hierover vooraf in de onderwijsleeromgeving Brightspace.
Vervolgens neem je deel aan 3 bijeenkomsten. In de loop van de cursus voer je een aantal verwerkingsopdrachten uit waarmee je de aangereikte kennis en vaardigheden in de praktijk brengt.
Wat levert deze cursus je op? Consistente werkwijze tussen eigen praktijk en het curriculum van de ALO Amsterdam, begeleiding- en gespreksvaardigheden, betrouwbare beoordelingsvaardigheden.
Titel: Opleiden mentoren ALO
Aanbieder: Devin Kok en Anita Hellenberg
Data:
Tijdstip:
Inloop 15:15 | Start: 15:30
Doelgroep: Alle onderwijsprofessionals
Basis- of verdiepende bijeenkomst: Basisbijeenkomst
Locatie:
Zuidoost Academie - Woudrichemstraat 8, 11 07 NG, Amsterdam Zuidoost
Bij PPOZO ondersteunen we ouders, kinderen en onderwijsprofessionals. Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij samen kunnen bijdragen aan een positieve ontwikkeling en welzijn
activiteiten
PPOZO organiseert en ontwikkelt activiteiten gericht op een brede ontwikkeling van kinderen.
Lees meer
passend onderwijs
Passend onderwijs heeft als doel om alle leerlingen, inclusief die met speciale behoeften of uitdagingen, de juiste ondersteuning te bieden.
Lees meer
professionalisering
Professionalisering en deskundigheidsbevordering richten zich op kennis, vaardigheden en gedrag. Er wordt jaarlijks een vraaggericht programma uitgevoerd, waaraan leerkrachten, onderwijsondersteuners, IB’ers en schooldirecteuren deelnemen.
Lees meer